Mng Kargo Ulugazi Şubesi

Adres

Ulugazi Mahallesi Canik Sokak No: 9 İlkadım Samsun

Telefon

0 362 333 3410

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ulugazi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ulugazi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ulugazi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Ulugazi şubesinin bulunduğu yere yürüme mesafesinde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Ulugazi Şubesi'ne rota ve yol tarifi için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ulugazi Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin yol tarifleri haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Ulugazi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ulugazi Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo İlkadım Şubeleri

İlkadım ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İlkadım ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak sağındaki veya altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Ulugazi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.