Mng Kargo Çiğli Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Havaalanı Caddesi No: 104/2-B Çiğli İzmir

Telefon

0 232 329 5155

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çiğli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çiğli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çiğli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Çiğli şubesinin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde yer almıyorsanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çiğli Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çiğli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çiğli Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çiğli Şubeleri

Çiğli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çiğli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu unuttuysanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Çiğli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.