Mng Kargo İmbat Şubesi

Adres

Şirintepe Mahallesi Dere Caddesi No: 20/B Çiğli İzmir

Telefon

0 232 376 5753

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İmbat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İmbat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İmbat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

İmbat şubesinin adresine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. İmbat Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İmbat Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu tarifler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler yolların trafik durumu da gözetilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo İmbat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için İmbat Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çiğli Şubeleri

Çiğli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çiğli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo İmbat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.