Mng Kargo Edesa Şubesi

Adres

Osmangazi Mahallesi Emniyet Caddesi Fatimetü Zehra Apt. No: 1/B Merkez Şanlıurfa

Telefon

0 414 312 3039

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Edesa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Edesa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Edesa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Edesa şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo Edesa şubesineyol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Edesa Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google Maps tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre güzergahların trafiği ile birlikte Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Edesa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Edesa Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra alttaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Edesa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.