Mng Kargo İpekyolu Şubesi

Adres

İpekyolu Mahallesi İpekyolu Caddesi Büşra Apt. No: 2/A Merkez Şanlıurfa

Telefon

0 414 313 3137

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İpekyolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İpekyolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İpekyolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo İpekyolu şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa farklı taşıtlarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Mng Kargo İpekyolu şubesinin adresine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İpekyolu Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo İpekyolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için İpekyolu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları firmanın sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo İpekyolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.