Mng Kargo İpekyolu Şubesi

Adres

İpekyolu Mahallesi İpekyolu Caddesi Büşra Apt. No: 2/A Merkez Şanlıurfa

Telefon

0 414 313 3137

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İpekyolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İpekyolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İpekyolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo İpekyolu şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa farklı taşıtlarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Mng Kargo İpekyolu şubesinin adresine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İpekyolu Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo İpekyolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için İpekyolu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo İpekyolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.