Mng Kargo Esenler Şubesi

Adres

Kazım Karabekir Mahallesi Atışalanı Caddesi No: 93/B Esenler İstanbul

Telefon

0 212 568 7078

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Esenler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Esenler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Esenler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Esenler Şubesi'nin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Esenler şubesine yol tarifi sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız. Güzergahlar çoğunlukla aşağıdaki hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini değiştiren muhtemel parametreler
  • Mesafe, yoğunluk
  • başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Esenler Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu güzergahlar Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Esenler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Esenler Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Esenler Şubeleri

Esenler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Esenler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.