Mng Kargo Esenler Şubesi

Adres

Kazım Karabekir Mahallesi Atışalanı Caddesi No: 93/B Esenler İstanbul

Telefon

0 212 568 7078

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Esenler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Esenler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Esenler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Esenler Şubesi'nin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Esenler şubesine yol tarifi sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız. Güzergahlar çoğunlukla aşağıdaki hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini değiştiren muhtemel parametreler
  • Mesafe, yoğunluk
  • başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Esenler Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu güzergahlar Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Esenler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Esenler Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Esenler Şubeleri

Esenler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip yapabilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Daha sonra sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Size verilen takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Esenler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.