Mng Kargo Giyimkent Şubesi

Adres

Turgut Reis Mahallesi Giyimkent Sitesi D7 Blok B/64 No: 16 Esenler İstanbul

Telefon

0 212 438 2147

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Giyimkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Giyimkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Giyimkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Giyimkent şubesinin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz alternatif vesaitle ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Giyimkent ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Giyimkent Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Giyimkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Giyimkent Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenler Şubeleri

Esenler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu unuttuysanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Giyimkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.