Mng Kargo Tekstilkent Şubesi

Adres

Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Caddesi A/20 Blok No: 18 Esenler İstanbul

Telefon

0 212 438 1591

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tekstilkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tekstilkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tekstilkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Tekstilkent Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Tekstilkent şubesine rota çizdirmek için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tekstilkent Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Tekstilkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Tekstilkent Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenler Şubeleri

Esenler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Sonuca ulaşmak için hemen yanındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Tekstilkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.