Mng Kargo Tekstilkent Şubesi

Adres

Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Caddesi A/20 Blok No: 18 Esenler İstanbul

Telefon

0 212 438 1591

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tekstilkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tekstilkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tekstilkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Tekstilkent Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Tekstilkent şubesine rota çizdirmek için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tekstilkent Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Tekstilkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Tekstilkent Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Esenler Şubeleri

Esenler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunun ardından alt kısımda büyütece dokunun. Takip numarası hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Tekstilkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.