Mng Kargo Gül Şubesi

Adres

Eski Sanayi Çarşısı 131. Cadde No: 39 Merkez Isparta

Telefon

0 246 233 0428

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gül Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gül Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gül Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Gül şubesinin adresine uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Gül ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine ulaşım için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gül Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz yolların trafik durumu da gözetilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gül Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gül Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Genellikle internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun akabinde hemen sağındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gül Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.