Mng Kargo Gül Şubesi

Adres

Eski Sanayi Çarşısı 131. Cadde No: 39 Merkez Isparta

Telefon

0 246 233 0428

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gül Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gül Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gül Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Gül şubesinin adresine uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Gül ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine ulaşım için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gül Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz yolların trafik durumu da gözetilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gül Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gül Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gül Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.