Mng Kargo İsperlos Şubesi

Adres

Fatih Mahallesi Toptancılar Sitesi 1. Blok No: 5 Merkez Isparta

Telefon

0 246 250 2081

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İsperlos Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İsperlos Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İsperlos Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

İsperlos Şubesi'nin konumuna yakın değilseniz farklı taşıtlarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. İsperlos Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine rota sormak için Google Maps yazılımını istifadenize sunduk.

Google Haritalar'da gösterilen yol tarifleri çoğunlukla ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar ve sokaklar
  • Acil durumlar
  • Uzaklık

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İsperlos Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz ekranda belirecektir.

Mng Kargo İsperlos Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için İsperlos Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunu unuttuysanız problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo İsperlos Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.