Mng Kargo Huzurkent Şubesi

Adres

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi No: 8 Huzurkent Tarsus Mersin

Telefon

0 324 676 4043

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Huzurkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Huzurkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Huzurkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Huzurkent şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Huzurkent şubesine rota sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk. Huzurkent Şubesi için çizilen güzergahlar genellikle altta yer alan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

Trafik yoğunluğu, yol çalışmaları, güzergah uzunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Huzurkent Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu güzergahlar Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Huzurkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Huzurkent Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Tarsus Şubeleri

Tarsus ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tarsus ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son adım olarak alt kısımda büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Huzurkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.