Mng Kargo Yenice Şubesi

Adres

Atalar Mahallesi Cemal Gürsel Bulvarı No: 19/B Yenice Tarsus Mersin

Telefon

0 324 651 4125

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yenice Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yenice Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yenice Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Yenice şubesinin adresine uzak bir mesafedeyseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Yenice şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Mng Kargo Yenice Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve tren gibi ulaşım alternatifleri tamamen alttaki durumlara bağlıdır:

  1. Yola çıkış noktası
  2. Güzergah mesafesi
  3. Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yenice Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tarifler bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Yenice Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Yenice Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Tarsus Şubeleri

Tarsus ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tarsus ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Yenice Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.