Mng Kargo Tarsus Şubesi

Adres

82 Evler Mahallesi Adana Caddesi Yürekler Apartmanı A/1 Blok No: 10 Tarsus Mersin

Telefon

0 324 614 0687

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tarsus Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tarsus Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tarsus Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Tarsus Şubesi'ne yürüyebilecek halde değilseniz arabayla erişim sağlayabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Tarsus şubesine yol tarifi almak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tarsus Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Tarsus Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Tarsus Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Tarsus Şubeleri

Tarsus ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tarsus ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Tarsus Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.