Mng Kargo İncirli Şubesi

Adres

Kartaltepe Mahallesi Lavanta Çiçeği Sokak No: 4/A Bakırköy İstanbul

Telefon

0 212 466 2322

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İncirli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İncirli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İncirli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

İncirli şubesinin konumuna yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen İncirli şubesine yol tarifi sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar tamamen altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yola çıkış noktanız
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapanan yollar
  • Yol çalışmaları
  • Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İncirli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tavsiyeler Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler, farklı ulaşım yöntemleri ve trafik durumu ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo İncirli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için İncirli Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bakırköy Şubeleri

Bakırköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bakırköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo İncirli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.