Mng Kargo İncirli Şubesi

Adres

Kartaltepe Mahallesi Lavanta Çiçeği Sokak No: 4/A Bakırköy İstanbul

Telefon

0 212 466 2322

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İncirli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İncirli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İncirli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

İncirli şubesinin konumuna yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen İncirli şubesine yol tarifi sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar tamamen altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yola çıkış noktanız
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapanan yollar
  • Yol çalışmaları
  • Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İncirli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tavsiyeler Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler, farklı ulaşım yöntemleri ve trafik durumu ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo İncirli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için İncirli Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bakırköy Şubeleri

Bakırköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bakırköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo İncirli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.