Mng Kargo Yeşilköy Şubesi

Adres

Yeşilköy Mahallesi Halkalı Caddesi No: 44/A Bakırköy İstanbul

Telefon

0 212 662 8260

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yeşilköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yeşilköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yeşilköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Yeşilköy şubesinin konumuna yakında değilseniz farklı taşıtlarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Yeşilköy Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine rota sormak için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yeşilköy Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre güzergahların trafiği ile birlikte ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Yeşilköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Yeşilköy Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bakırköy Şubeleri

Bakırköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bakırköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdan kargo takip yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Yeşilköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.