Mng Kargo Zuharatbaba Şubesi

Adres

Zuhuratbaba Mahallesi Zuhuratbaba Caddesi Yunam Apartmanı No: 22/B Bakırköy İstanbul

Telefon

0 212 466 3574

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zuharatbaba Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zuharatbaba Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zuharatbaba Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Zuharatbaba Şubesi'ne uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif ulaşım imkanlarıyla gidebilirsiniz.
Adres ve telefon bilgileri verilen Zuharatbaba şubesine yol tarifini sormak için Google Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zuharatbaba Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu rotalar Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Zuharatbaba Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Zuharatbaba Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bakırköy Şubeleri

Bakırköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bakırköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonucu görmek için hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Zuharatbaba Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.