Mng Kargo Zuharatbaba Şubesi

Adres

Zuhuratbaba Mahallesi Zuhuratbaba Caddesi Yunam Apartmanı No: 22/B Bakırköy İstanbul

Telefon

0 212 466 3574

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zuharatbaba Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zuharatbaba Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zuharatbaba Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Zuharatbaba Şubesi'ne uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif ulaşım imkanlarıyla gidebilirsiniz.
Adres ve telefon bilgileri verilen Zuharatbaba şubesine yol tarifini sormak için Google Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zuharatbaba Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu rotalar Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Zuharatbaba Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Zuharatbaba Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bakırköy Şubeleri

Bakırköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bakırköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde. Genellikle internet sitesinden kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son adım olarak hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Zuharatbaba Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.