Mng Kargo Karabağlar Şubesi

Adres

Aşık Veysel Mahallesi Yeşillik Caddesi 5733. Sokak No: 183 Karabağlar İzmir

Telefon

0 232 237 8284

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karabağlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karabağlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karabağlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Karabağlar Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz. Karabağlar ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Mng Kargo Karabağlar Şubesi'ne gitmek için önerilen yol tarifleri ve alternatif ulaşım yöntemleri genellikle farklı faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karabağlar Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler trafik yoğunluğu da hesaba katılarak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Karabağlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Karabağlar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karabağlar Şubeleri

Karabağlar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karabağlar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son adım olarak sağ taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Karabağlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.