Mng Kargo Karabağlar Şubesi

Adres

Aşık Veysel Mahallesi Yeşillik Caddesi 5733. Sokak No: 183 Karabağlar İzmir

Telefon

0 232 237 8284

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karabağlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karabağlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karabağlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Karabağlar Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz. Karabağlar ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Mng Kargo Karabağlar Şubesi'ne gitmek için önerilen yol tarifleri ve alternatif ulaşım yöntemleri genellikle farklı faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karabağlar Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler trafik yoğunluğu da hesaba katılarak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Karabağlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Karabağlar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karabağlar Şubeleri

Karabağlar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karabağlar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Karabağlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.