Mng Kargo Üçyol Şubesi

Adres

Bahçelievler Mahallesi 502/2 Sok. No: 17/A Karabağlar İzmir

Telefon

0 232 255 9243

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Üçyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Üçyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Üçyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Üçyol şubesine uzak bir mesafedeyseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol ve ulaşım durumunu sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Üçyol Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte rotaların trafik durumlarına da bakılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Üçyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Üçyol Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Karabağlar Şubeleri

Karabağlar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karabağlar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Üçyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.