Mng Kargo Üçyol Şubesi

Adres

Bahçelievler Mahallesi 502/2 Sok. No: 17/A Karabağlar İzmir

Telefon

0 232 255 9243

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Üçyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Üçyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Üçyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Üçyol şubesine uzak bir mesafedeyseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol ve ulaşım durumunu sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Üçyol Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte rotaların trafik durumlarına da bakılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Üçyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Üçyol Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Karabağlar Şubeleri

Karabağlar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karabağlar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Üçyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.