Mng Kargo Nokta Şubesi

Adres

Arap Hasan Mahallesi Gazeteci Hasan Tahsin Caddesi No: 16/A Karabağlar İzmir

Telefon

0 232 231 3575

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nokta Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nokta Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nokta Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Başlangıç konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo'nun Nokta Şubesi'ne yürüme mesafesinde değilseniz arabayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Nokta şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google Haritalar yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nokta Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler Google tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik durumuna da bakılarak harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Nokta Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Nokta Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Karabağlar Şubeleri

Karabağlar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karabağlar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Nokta Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.