Mng Kargo Malta Şubesi

Adres

Merkez Efendi Mahallesi 8 Eylül Caddesi No: 153/A Merkez Manisa

Telefon

0 236 231 3156

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Malta Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Malta Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Malta Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Malta şubesine uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Adres ve telefon bilgileri verilen Malta şubesine güzergah sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Malta Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Malta Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Malta Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Malta Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.