Mng Kargo Malta Şubesi

Adres

Merkez Efendi Mahallesi 8 Eylül Caddesi No: 153/A Merkez Manisa

Telefon

0 236 231 3156

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Malta Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Malta Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Malta Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Malta şubesine uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Adres ve telefon bilgileri verilen Malta şubesine güzergah sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Malta Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Malta Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Malta Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Sonucu görmek için alt taraftaki büyütece dokunun. Takip numarası hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Malta Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.