Mng Kargo Spil Şubesi

Adres

Güzelyurt Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 80/A Merkez Manisa

Telefon

0 236 233 4911

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Spil Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Spil Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Spil Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Spil şubesinin adresine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız farklı vasıtalarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu şubeye yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Spil Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Spil Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Spil Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra sağındaki veya altındaki büyütece dokunun. Takip numaranız doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Spil Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.