Mng Kargo Mesir Şubesi

Adres

2. Anafartalar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 58/A Merkez Manisa

Telefon

0 236 237 1212

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mesir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mesir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mesir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mesir şubesinin konumuna yaya gidilemiyorsa aracınız veya toplu taşıma ile varabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Mesir şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mesir Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Mesir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mesir Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Mesir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.