Mng Kargo Mesir Şubesi

Adres

2. Anafartalar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 58/A Merkez Manisa

Telefon

0 236 237 1212

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mesir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mesir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mesir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mesir şubesinin konumuna yaya gidilemiyorsa aracınız veya toplu taşıma ile varabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Mesir şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mesir Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Mesir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mesir Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak da hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Mesir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.