Mng Kargo Ofis Şubesi

Adres

Gevran Caddesi 4. Akkoyunlu Sokak Murat 1 Apartmanı No: 13/F Yenişehir Diyarbakır

Telefon

0 412 223 6573

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ofis Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ofis Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ofis Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Ofis şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Ofis şubesine rota çizdirmek için Google Haritalar sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ofis Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu güzergahlar Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Ofis Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ofis Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Yenişehir Şubeleri

Yenişehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenişehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip yürütebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak sağ taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Ofis Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.