Mng Kargo Sur Şubesi

Adres

Yenişehir Mahallesi Ali Emiri Caddesi Ölmezler Sit. B Blok Altı Yenişehir Diyarbakır

Telefon

0 412 224 1217

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sur Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sur Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sur Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Sur şubesine uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye ulaşım için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sur Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım önerileri yolların trafik durumu da gözetilerek harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Sur Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Sur Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenişehir Şubeleri

Yenişehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenişehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt kısımda kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun akabinde alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Sur Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.