Mng Kargo Seyrantepe Şubesi

Adres

Sanayi Mahallesi 1. Sanayi Sitesi 19. Sokak No: 38 Seyrantepe Yenişehir Diyarbakır

Telefon

0 412 237 3742

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Seyrantepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Seyrantepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Seyrantepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Seyrantepe şubesinin adresine yakında değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Seyrantepe Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi tamamen aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Seçtiğiniz başlangıç noktası
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Yol boyunca trafik yoğunluğu
  • Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Seyrantepe Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Seyrantepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Seyrantepe Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenişehir Şubeleri

Yenişehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenişehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Seyrantepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.