Mng Kargo Şelale Şubesi

Adres

Aşağı Hisar Mahallesi 4588. Sokak No: 2 Manavgat Antalya

Telefon

0 242 742 0168

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şelale Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şelale Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şelale Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Şelale şubesinin adresine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz.
Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Şelale şubesine rota çizdirmek için Haritalar altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şelale Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Şelale Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Şelale Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Manavgat Şubeleri

Manavgat ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Manavgat ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takibi yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonucu görmek için hemen sağında yer alan büyüteci işaretleyin. Takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şelale Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.