Mng Kargo Selge Şubesi

Adres

Örnek Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No: 158/A Manavgat Antalya

Telefon

0 242 746 4661

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Selge Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Selge Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Selge Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Selge şubesinin bulunduğu adrese yakın değilseniz alternatif vesaitle ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Selge Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Selge Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Selge Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Selge Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Manavgat Şubeleri

Manavgat ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Manavgat ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Selge Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.