Mng Kargo Selge Şubesi

Adres

Örnek Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No: 158/A Manavgat Antalya

Telefon

0 242 746 4661

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Selge Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Selge Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Selge Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Selge şubesinin bulunduğu adrese yakın değilseniz alternatif vesaitle ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Selge Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Selge Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Selge Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Selge Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Manavgat Şubeleri

Manavgat ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Manavgat ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için alt kısımda büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Selge Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.