Mng Kargo Side Şubesi

Adres

Yalı Mahallesi Side Bulvarı No: 53/B Side Manavgat Antalya

Telefon

0 242 753 2178

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Side Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Side Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Side Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip yeni bir işleme gerek yok.

Side Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mng Kargo Side şubesine yol tarifi için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Side Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Side Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Side Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Manavgat Şubeleri

Manavgat ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Manavgat ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak da sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Side Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.