Mng Kargo Akyol Şubesi

Adres

Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 135/A Şahinbey Gaziantep

Telefon

0 342 231 0670

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Akyol Şubesi'nin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Detayları sayfanın başında belirtilen Akyol şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Haritalar sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akyol Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Akyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Akyol Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şahinbey Şubeleri

Şahinbey ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şahinbey ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Akyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.