Mng Kargo Şahinbey Şubesi

Adres

Eyüpoğlu Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 28/B Şahinbey Gaziantep

Telefon

0 342 230 2395

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şahinbey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şahinbey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şahinbey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Şahinbey şubesine uzaktaysanız farklı taşıtlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Şahinbey şubesine rota sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şahinbey Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu güzergahlar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Şahinbey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Şahinbey Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Şahinbey Şubeleri

Şahinbey ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şahinbey ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Şahinbey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.