Mng Kargo Şahinbey Şubesi

Adres

Eyüpoğlu Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 28/B Şahinbey Gaziantep

Telefon

0 342 230 2395

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şahinbey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şahinbey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şahinbey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Şahinbey şubesine uzaktaysanız farklı taşıtlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Şahinbey şubesine rota sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şahinbey Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu güzergahlar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Şahinbey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Şahinbey Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Şahinbey Şubeleri

Şahinbey ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şahinbey ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu yaptıktan sonra sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şahinbey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.