Mng Kargo Karagöz Şubesi

Adres

Karagöz Mahallesi Karanfil Sokak No: 7/A Şahinbey Gaziantep

Telefon

0 342 231 9277

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karagöz Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karagöz Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karagöz Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Karagöz şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karagöz Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Karagöz Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Karagöz Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Şahinbey Şubeleri

Şahinbey ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şahinbey ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son adım olarak altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Karagöz Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.