Mng Kargo Altınpark Şubesi

Adres

Subayevleri Mahallesi İrfan Baştuğ Caddesi No: 109/C Subayevleri Keçiören Ankara

Telefon

0 312 316 3325

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Altınpark Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Altınpark Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Altınpark Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Altınpark şubesine uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Altınpark ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Altınpark Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu öneriler Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Altınpark Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Altınpark Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Keçiören Şubeleri

Keçiören ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Keçiören ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son adım olarak sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Takip numarası doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Altınpark Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.