Mng Kargo Etlik Şubesi

Adres

Ayvalı Mahallesi Gazze Caddesi No: 4/B Etlik Keçiören Ankara

Telefon

0 312 343 1076

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Etlik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Etlik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Etlik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Etlik şubesinin konumuna yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Etlik şubesine rota sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Burada verilen yol tarifi aslında altta listelenen parametre ve tercihlere bağlıdır:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar ve sokaklar
  • Acil durumlar
  • Uzaklık

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Etlik Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu öneriler Google Haritalar tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Etlik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Etlik Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Keçiören Şubeleri

Keçiören ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Keçiören ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Etlik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.