Mng Kargo Keçiören Şubesi

Adres

Yakacık Mahallesi Fatih Caddesi No: 178/D Keçiören Ankara

Telefon

0 312 380 2620

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Keçiören Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Keçiören Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Keçiören Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Keçiören şubesinin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde yer almıyorsanız arabanızla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Keçiören Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk. Google tarafından önerilen yol tarifleri genel olarak farklı hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Başlangıç noktası, trafik yoğunluğu, kapalı yollar, acil durumlar ve afetler.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Keçiören Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Keçiören Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Keçiören Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Keçiören Şubeleri

Keçiören ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Keçiören ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde alt taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Keçiören Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.