Mng Kargo Şentepe Şubesi

Adres

Sancaktepe Mahallesi Yozgat Bulvarı 1586/2 Sok. No: 27/C Keçiören Ankara

Telefon

0 312 330 3072

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şentepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şentepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şentepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip yeni bir işleme gerek yok.

Şentepe şubesinin konumuna uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu şubeye yol tarifini sormak için Google Haritalar teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şentepe Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tavsiyeler Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafiği ve yolların kapalı olma durumları da göz önüne alınarak Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Şentepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Şentepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Keçiören Şubeleri

Keçiören ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Keçiören ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra alttaki sorgula butonuna tıklayın. Takip numarası hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Şentepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.