Mng Kargo Antalya Merkez Şubesi

Adres

Atatürk Blv. Fatih Sok. No:9/11 Pınarlı Aksu Antalya

Telefon

0 242 462 2520

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Antalya Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Antalya Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Antalya Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Antalya Merkez şubesinin konumuna yürüme mesafesinde değilseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullandık. Mng Kargo Antalya Merkez Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve tren gibi ulaşım alternatifleri tamamen her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Yola çıkış noktası, güzergah yoğunluğu, acil durumlar ve kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Antalya Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Antalya Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Antalya Merkez Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Aksu Şubeleri

Aksu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aksu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt kısımda takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak da hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Antalya Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.