Mng Kargo Fedex Antalya Şubesi

Adres

Konak Mahallesi Isparta Yolu Üzeri Sarı Sokak No: 20 Aksu Antalya

Telefon

0 242 311 0125

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Antalya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Antalya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Antalya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Fedex Antalya Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz arabanızla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi için Google Haritalar altyapısını kullandık. Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler çoğunlukla şu hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Konumunuz
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Antalya Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bunlar bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Fedex Antalya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Fedex Antalya Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Aksu Şubeleri

Aksu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aksu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı sağ taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde aynen durur kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Fedex Antalya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.