Mng Kargo Kundu Şubesi

Adres

Kundu Köyü Aksu Antalya

Telefon

0 242 431 2462

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kundu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kundu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kundu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Kundu şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Kundu Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kundu Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Kundu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kundu Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Aksu Şubeleri

Aksu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aksu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Akabinde hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı unuttuysanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kundu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.