Mng Kargo Kurşunlu Şubesi

Adres

Macun Mahallesi İsmail Ogan Caddesi Gülizar Apt No: 56/ 1 Aksu Antalya

Telefon

0 242 426 3850

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kurşunlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kurşunlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kurşunlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Kurşunlu şubesine yakın değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile varabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kurşunlu Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kurşunlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kurşunlu Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Aksu Şubeleri

Aksu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aksu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son adım olarak hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Kurşunlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.