Mng Kargo Atalar Şubesi

Adres

Atalar Mahallesi Üsküdar Caddesi Aktı Sokak Nebioğlu Apartmanı No: 35/8-9 Kartal İstanbul

Telefon

0 216 353 2114

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atalar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atalar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atalar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç konumunu girin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Atalar şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Atalar şubesine yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atalar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Atalar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Atalar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kartal Şubeleri

Kartal ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kartal ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı hemen sağındaki büyüteci işaretleyin. Takip numaranız doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Atalar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.