Mng Kargo Atalar Şubesi

Adres

Atalar Mahallesi Üsküdar Caddesi Aktı Sokak Nebioğlu Apartmanı No: 35/8-9 Kartal İstanbul

Telefon

0 216 353 2114

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atalar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atalar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atalar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç konumunu girin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Atalar şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Atalar şubesine yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atalar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Atalar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Atalar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kartal Şubeleri

Kartal ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kartal ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Anasayfadan kargo takibi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra alt kısımda büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Atalar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.