Mng Kargo Soğanlık Şubesi

Adres

Orta Mahalle Yalnız Selvi Caddesi Ömer Efendi Apartmanı No: 5/2 Kartal İstanbul

Telefon

0 216 671 0706

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Soğanlık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Soğanlık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Soğanlık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Soğanlık Şubesi'ne yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Soğanlık şubesine rota sormak için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Soğanlık Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Soğanlık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Soğanlık Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kartal Şubeleri

Kartal ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kartal ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Soğanlık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.