Mng Kargo Soğanlık Şubesi

Adres

Orta Mahalle Yalnız Selvi Caddesi Ömer Efendi Apartmanı No: 5/2 Kartal İstanbul

Telefon

0 216 671 0706

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Soğanlık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Soğanlık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Soğanlık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Soğanlık Şubesi'ne yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Soğanlık şubesine rota sormak için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Soğanlık Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Soğanlık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Soğanlık Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kartal Şubeleri

Kartal ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kartal ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Son olarak altında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Soğanlık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.