Mng Kargo Kartal Şubesi

Adres

Çavuşoğlu Mahallesi Spor Caddesi No: 40/A Kartal İstanbul

Telefon

0 216 473 5823

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kartal Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kartal Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kartal Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Kartal Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye yol tarifini veya adresi teyit etmek için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisini kullanmaktayız. Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri aslında buradaki değişkenlere bağlıdır:

  1. Konumunuz
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kartal Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Kartal Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kartal Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kartal Şubeleri

Kartal ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kartal ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kartal Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.