Mng Kargo Yakacık Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Kartal Caddesi Çetin Sokak Karamanoğlu Apartmanı B Blok No: 8/6 Kartal İstanbul

Telefon

0 216 451 9395

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yakacık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yakacık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yakacık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Yakacık şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Yakacık şubesine rota sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının imkanlarını kullandık. Yol tarifi ve diğer öneriler tamamen altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Çizilen rotayı etkileyen hususlar
  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yakacık Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Yakacık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Yakacık Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kartal Şubeleri

Kartal ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kartal ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt kısımda takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Sonuca ulaşmak için sağ taraftaki büyüteci işaretleyin. Takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Yakacık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.