Mng Kargo Atos Şubesi

Adres

Maslak Mahallesi Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım No: 698 Sarıyer İstanbul

Telefon

0 212 276 9583

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atos Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atos Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atos Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Atos Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Atos şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Haritalar altyapısının güzelliklerini kullandık. Güzergahlar genellikle altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Trafik yoğunluğu, yol çalışmaları, güzergah uzunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atos Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Atos Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Atos Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Sarıyer Şubeleri

Sarıyer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıyer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son adım olarak hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Atos Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.