Mng Kargo İstinye Şubesi

Adres

Çayır Caddesi Çayır Sok. No: 1 İstinye Sarıyer İstanbul

Telefon

0 212 229 8175

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İstinye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İstinye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İstinye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

İstinye şubesinin konumuna yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif vesaitle ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo İstinye şubesine güzergah sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İstinye Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo İstinye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için İstinye Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Sarıyer Şubeleri

Sarıyer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıyer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo İstinye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.