Mng Kargo Tarabya Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Arabayolu Caddesi No: 20/A Tarabyaüstü Sarıyer İstanbul

Telefon

0 212 262 4006

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tarabya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tarabya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tarabya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Tarabya şubesinin bulunduğu yere yürüyebilecek halde değilseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye rota çizdirmek için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tarabya Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bunlar Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği yolların trafik durumu da gözetilerek ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Tarabya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Tarabya Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sarıyer Şubeleri

Sarıyer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıyer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodu doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Tarabya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.