Mng Kargo Sarıyer Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Şehit Mithat Yılmaz Caddesi No: 21/1 Sarıyer İstanbul

Telefon

0 212 242 4352

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sarıyer Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sarıyer Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sarıyer Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Sarıyer şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz.
Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sarıyer Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu öneriler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Sarıyer Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Sarıyer Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sarıyer Şubeleri

Sarıyer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıyer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak da hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Sarıyer Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.