Mng Kargo Sarıyer Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Şehit Mithat Yılmaz Caddesi No: 21/1 Sarıyer İstanbul

Telefon

0 212 242 4352

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sarıyer Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sarıyer Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sarıyer Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Sarıyer şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz.
Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sarıyer Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu öneriler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Sarıyer Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Sarıyer Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sarıyer Şubeleri

Sarıyer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıyer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunun ardından sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı unuttuysanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Sarıyer Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.