Mng Kargo Avsallar Şubesi

Adres

Avsallar Kasabası Merkez Mahallesi Zafer Caddesi No: 4 Alanya Antalya

Telefon

0 242 517 2420

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Avsallar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Avsallar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Avsallar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Avsallar şubesine yaya gidilemiyorsa kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Avsallar şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Avsallar Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Avsallar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Avsallar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Alanya Şubeleri

Alanya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alanya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da sağındaki veya altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu bilmiyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Avsallar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.