Mng Kargo Mahmutlar Şubesi

Adres

Yeni Mahalle D-400 Karayolu Cebeci 1 Sitesi A Blok No: 55/2 Mahmutlar Alanya Antalya

Telefon

0 242 528 7844

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mahmutlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mahmutlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mahmutlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo Mahmutlar şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mahmutlar ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol ve ulaşım durumunu sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısını kullandık.

Güzergahlar tamamen alttaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Trafik yoğunluğu, yol çalışmaları, güzergah uzunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mahmutlar Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi trafik durumuna da bakılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Mahmutlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Mahmutlar Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Alanya Şubeleri

Alanya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alanya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun ardından sağ taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Mahmutlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.