Mng Kargo Şekerhane Şubesi

Adres

Hacet Mahallesi Alaiye Caddesi Tosbacı Sokak Kaba Apartmanı No: 29 Alanya Antalya

Telefon

0 242 512 0200

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şekerhane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şekerhane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şekerhane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Şekerhane şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Şekerhane şubesine yol tarifi sormak için Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şekerhane Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Şekerhane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Şekerhane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Alanya Şubeleri

Alanya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alanya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra hemen sağında yer alan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şekerhane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.