Mng Kargo Şekerhane Şubesi

Adres

Hacet Mahallesi Alaiye Caddesi Tosbacı Sokak Kaba Apartmanı No: 29 Alanya Antalya

Telefon

0 242 512 0200

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şekerhane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şekerhane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şekerhane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Şekerhane şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Şekerhane şubesine yol tarifi sormak için Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şekerhane Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Şekerhane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Şekerhane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Alanya Şubeleri

Alanya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alanya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak da alt taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şekerhane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.